خانه / کود سولفات آمونیوم / قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک وارداتی

قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک وارداتی

قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک وارداتی در سایت ما از سایر سایت های دیگر پایین تر میباشد.علاوه بر این کیفیت کود سولفات آمونیوم ازبک وارداتی شرکت ما از کیفیت بهتر و بالاتری برخوردار است.

کود سولفات آمونیوم وارداتی به دلیل دارا بودن عناصری از قبیل گوگرد برای خاک های ایران گزینه مناسبی است.

آیا از قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک باخبر هستید؟ آیا شما هم به دنبال کود سولفات آمونیوم ازبک با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید؟

پس حتما با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما بگذاریم…قضاوت با شماست!

کود سولفات آمونیوم ازبک وارداتی

برای کشاورزی هایی که هم ازت و هم گوگرد نیاز است از این کود استفاده می کنند.ازت عنصر مهمی برای افزایش عملکرد مطلوب گیاهان در کشاورزی میباشد.

ازت یا همان نیتروژن فراوان ترین عنصر جو می باشد و پر مصرف ترین عنصر گیاهان می باشد، که بصورت یون های نیترات و آمونیوم و اوره ازراه ریشه ها جذب شده و پس از انتقال به برگ ها در ساخت آمینواسیدها مشارکت و در نهایت پروتئین ها را ایجاد می کند.

ازت موجود در کود سولفات آمونیوم ۲۱% بوده که کمتر از بعضی از کودهای دیگر میباشد ولی ازت کود سولفات آمونیوم هدر رفت و آب شویی کمتری نسبت به بقیه دارد و این کود منبع مناسبی از گوکرد میباشد که عملکرد بالایی در تولید پروتئین های گیاهان دارد.

ازت و گوگرد عناصر ضروری و مکمل خاک برای تامین نیاز گیاه در حال رشد هستند.

کود آمونیوم سولفات به صورت عمده در ایران به‌ صورت وارداتی به کشور ما وارد می شود .اما کود های آمونیوم سولفاتی که به فرم کریستالی و پودری در کشور موجود است، همگی وارداتی هستند. قابل توجه است که کود سولفات آمونیوم ازبکستان در بین کودهای وارداتی از کیفیت بالاتری نسبت به بقیه برخوردار است.

کاشت پسته،گردو،یونجه،بادام،پنبه،سیب زمینی و برنج با کود سولفات آمونیوم نتایج بهتر و با کیفیت تری را در پی داشته است.عموما درفصل بهار به ازای هر درخت یک کیلوگرم از این کود استفاده میشود.

طرز استفاده از کود آمونیوم سولفات ازبک وارداتی

روش محلول با آب آبیاری،پاشیدن روی سطح خاک و چالکود از روش های استفاده کود آمونیوم سولفات هستند. میزان مصرف کود های ازته  بر اساس شرایط خاک منطقه و نظر کارشناسان متفاوت تعیین میگردد.بنابراین آزمایشات مربوط به خاک و آنالیز برگ می تواند در تخمین میزان کود مورد نیاز گیاه مؤثر واقع شود.استفاده از کود ازته علاوه بر بهبود و اصلاح کیفیت خاک به صرفه جویی اقتصادی نیز کمک شایانی خواهد کرد.

قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک وارداتی

قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کود سولفات آمونیوم ازبک و همچنین مزایا و شرایط خرید آن از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کود سولفات آمونیوم ازبکستان به سایت قیمت فروش کود سولفات آمونیوم ازبکستان مراجعه نمایید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود سولفات آمونیوم درجه یک

بازار خرید کود سولفات آمونیوم درجه یک

کود سولفات آمونیوم درجه یک | استفاده از کود به عنوان تغذیه از زمانهای دور برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید