خانه / کود پلیت مرغی / قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

آیا از قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی باخبر هستید؟ کیسه های کود پلت مرغی با بسته بندی های با کیفیت و در کمترین قیمت و به قیمت تولید در خدمت شما خریداران عزیز قرار گرفته است.

امروزه کارخانجات و شرکت های متعددی جهت تولید کود های پلت مرغی به صورت کیسه ای یا عمده تاسیس شده اند که عرصه رقابت را سخت نموده اند. شما میتوانید جهت یک خرید تضمینی و مطمئن ادامه مطلب را مطالعه کرده و با مجموعه ما تماس برقرار کنید.

کیسه های کود پلت مرغی

کود پلت مرغی دارای عناصر ماکرو و میکرو بوده که عناصر مفید مانند ازت،پتاسیم،فسفر،روی،کلسیم،مس و منیزیم را شامل می شود. این عناصر برای تغذیه هرچه بهتر خاک و همچنین رشد و نمو بهتر گیاه را منجر میشود.

این کود فاقد هرگونه عامل بیماری زا،علف هرز و لارو و تخم حشرات بوده و این کودها را با عناصر مفید که در بالا ذکر شد غنی سازی کرده و با عبور از فرآیند پلت سازی در دستگاه های خشک کن کود را خشک کرده و به رطوبت ۱۰ الی ۱۲ درصد می رسد.

که این رطوبت هم مدت نگهداری محصول را افزایش می دهد هم اینکه از آلودگی احتمالی کود به باکتری و قارچ جلوگیری میکند.در نهایت کود پلت شده را در کیسه های مخصوص بسته بندی کرده و به بازار عرضه میکنند.

این کود برای محصولات باغی،زراعی،سبزی و صیفی،گلخانه ای،چمن،فضای سبز و گل و گیاهان زینتی قابل استفاده می باشد.این کود برخلاف کودهای شیمیایی برای خاک مضر نبوده و با آبیاری متوالی شسته نمی شود بلکه کم کم آزاد و فعال شده و برای گیاه قابل مصرف میگردد.

این کود به طور مستمر گیاه را تقویت کرده و به تدریج بافت خاک را اصلاح و احیا میکند و تاثیرات مثبت خود را تداوم میبخشد.

نحوه تولید کود پلت مرغی

مزایای استفاده از کود پلت مرغی

  • نگهداری و استفاده آسان این کود نسبت به کودهای غیرفرآوری شده
  • افزایش حجم نگهداری آب در خاک
  • افزایش فعالیت مفید میکروارگانیزم های خاک به علت وجود هوموس
  • عدم افزایش هدایت الکتریکی محلول خاک نسبت به کودهای غیر فرآوری شده
  • افزایش چسبندگی خاکهای شنی و کاهش چسبندگی خاک های رسی
  • عاری از هرگونه عوامل بیماری زا و بذر علف های هرز

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و نحوه مصرف کود پلت مرغی از سایت بهترین کود پلیت مرغی ارگانیک برای کشاورزی دیدن فرمایید.کیسه های کود پلت مرغی تولیدی شرکت ایرانیان کود دربسته بندی ۲۵کیلویی و به قیمت درب کارخانه به بازارمصرف ارائه میگردد.

خرید کیسه های کود پلت مرغی

همین الان در هرکجا که هستید گوشی خود را بردارید و به شماره تلفن های زیرزنگ زده ومحصول مورد نظر خود را سفارش داده، و آن را در بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب در شهر خود تحویل بگیرید.

قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود مرغی پلیت شده قیمت

کود مرغی پلیت شده قیمت ارزان

کود مرغی پلیت شده قیمت ارزان هر کیلوگرم با توجه به آنالیز تولید، و عناصر …

Call Now Buttonتماس بگیرید