خانه / کود پلیت مرغی / قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

آیا از قیمت درب کارخانه کیسه های‌‌کود پلت مرغی باخبرهستید؟ کیسه های‌‌کود پلت مرغی با بسته بندی های‌‌با کیفیت و درکمترین قیمت و به قیمت تولید درخدمت شما خریداران عزیز قرار گرفته است.

امروزه کارخانجات و شرکت های‌‌متعددی جهت تولید کود های‌‌ پلت مرغی به صورت عمده تاسیس شده‌اند که عرصه رقابت را سخت نموده‌اند. شما می‌توانید جهت یک خرید تضمینی و مطمئن ادامه مطلب را مطالعه کرده و با مجموعه ما تماس برقرار کنید.

 

 

کیسه های‌‌کود پلت مرغی

 

کود پلت مرغی دارای عناصر ماکرو و میکرو بوده که عناصر مفید مانند ازت،پتاسیم،فسفر،روی،کلسیم،مس و منیزیم را شامل می‌شود. این عناصر برای تغذیه هرچه بهتر خاک وهمچنین رشد و نمو بهتر گیاه را منجر می‌شود.

این کود فاقد هرگونه عامل بیماری زا،علف هرز و لارو و تخم حشرات بوده است. این کودها را با عناصر مفید که در بالا ذکر شد است. غنی سازی کرده است. با عبور از فرآیند پلت سازی در دستگاه های‌‌خشک کن کود را خشک کرده و به رطوبت ۱۰ الی ۱۲ درصد می‌رسد.

این رطوبت هم مدت نگهداری محصول را افزایش می‌دهد هم اینکه از آلودگی احتمالی کود به باکتری و قارچ جلوگیری می‌‌کند. در نهایت کود پلت شده را در کیسه های‌‌مخصوص بسته بندی کرده و به بازار عرضه می‌‌کنند.

این کود برای محصولات باغی،زراعی،سبزی و صیفی،گلخانه ای،چمن،فضای سبز و گل و گیاهان زینتی قابل استفاده می‌باشد. این کود برخلاف کودهای‌‌شیمی‌‌ایی برای خاک مضر نبوده و با آبیاری متوالی شسته نمی‌شود. بلکه کم کم آزاد و فعال شده و برای گیاه قابل مصرف می‌‌گردد.

این کود به طور مستمر گیاه را تقویت کرده و به تدریج بافت خاک را اصلاح و احیا می‌‌کند و تاثیرات مثبت خود را تداوم می‌‌بخشد.

 

مزایای استفاده از کود پلت مرغی

 

  • نگهداری و استفاده آسان این کود نسبت به کودهای‌‌غیرفرآوری شده
  • افزایش حجم نگهداری آب در خاک
  • افزایش فعالیت مفید میکروارگانیزم های‌‌خاک به علت وجود هوموس
  • عدم افزایش هدایت الکتریکی محلول خاک نسبت به کودهای‌‌غیر فرآوری شده
  • افزایش چسبندگی خاکهای‌‌شنی و کاهش چسبندگی خاک های‌‌رسی
  • عاری از هرگونه عوامل بیماری زا و بذر علف های‌‌هرز

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایا و نحوه مصرف کود پلت مرغی از سایت بهترین کود پلیت مرغی ارگانیک برای کشاورزی دیدن فرمایید. کیسه های‌‌کود پلت مرغی تولیدی شرکت ایرانیان کود دربسته بندی ۲۵کیلویی و به قیمت درب کارخانه به بازارمصرف ارائه می‌‌گردد.

 

خرید کیسه های‌‌کود پلت مرغی

 

همین الان در هرکجا که هستید گوشی خود را بردارید و به شماره تلفن های‌‌زیرزنگ زده ومحصول مورد نظر خود را سفارش داده، و آن را در بهترین کیفیت و کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب در شهر خود تحویل بگیرید.

 

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود مرغی پلیت شده

خرید کود مرغی پلیت شده درجه یک

اگر شما هم از جمله کشاورزان و فروشندگان کود مرغی پلیت شده هستید و به …

Call Now Buttonتماس بگیرید