خانه / کود پلیت مرغی / قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی عامل رقابت کارخانه های تولید کودهای کشاورزی در امروزه شده است.

محصولاتی همچون کیسه های کود پلت مرغی هر روزه بیشتر مورد استقبال کشاورزان و زارعین قرار میگیرد.به نظر میرسد این رونق استفاده از کیسه های کود پلت مرغی بیشتر در پرورش سبزیجات مشهود است، که با توجه به ارگانیک بودن این محصول میباشد.

در ادامه مطلب شما را با مزایا و روش های استفاده کیسه های کود پلت مرغی بیشتر آشنا خواهیم کرد،با ما همراه باشید.

 کیسه های کود پلت مرغی
کود پلت مرغی

کود پلت مرغی غنی شده و ارگانیک میباشد که دارای عناصر میکرو و ماکرو هستند که شامل فسفر،ازت،پتاسیم،روی،مس،کلسیم؛آهن و منیزیم و …

این کود فاقد هرگونه آلودگی از جمله لارو حشرات و بیماری و آفات و علف های هرز بوده و کاملا بهداشتی و بدون بوی نامطبوع میباشدوکود پلت مرغی طی فرآیندهایی به آنها ریز مغذی های فوق را اضافه کرده و با استفاده از دستگاه خشک کن محصول را خشک کرده و به رطوبت ۱۰ الی ۱۲ درصد میرسانند.

این رطوبت هم مدت نگهداری محصول را افزایش میدهد و هم باعث جلوگیری از ایجاد آلودگی قارچی جلوگیری میکند.این کود را به شکل پلت در آورده و در بسته بندی های ۲۵ کیلویی به بازار خرید و فروش عرضه میکنند.

این کود قابل استفاده برای محصولات باغی،مرکبات،سبزیحات و صیفیجات،چمن و فضای سبز،گیاهان تزئینی و محصولات گلخانه ای میباشد.

نحوه مصرف کود پلت مرغی

کیسه های کود پلت مرغی را در همه ی فصل های سال میشود مصرف کرد. بامصرف آن در فصل پائیز بیشترین زمان برای تجزیه کود پلت مرغی و آزاد سازی عناصر مغذی و مفید موجود در آن فراهم می گردد.

در بیشتر مواقع کود پلت مرغی را در فصل های تابستان و زمستان مصرف می کنند و هنگام مصرف کود پلت مرغی قبل از کاشت ، علاوه بر شخم زدن خاک کود را با آن مخلوط میکنند که برای اجتناب از قرار گرفتن بذرها در محل دارای کود پلت مرغی زیاد این کار را انجام میدهند،چون امکان دارد بذر گیاهان زراعی در اثر سمیت آمونیاک جوانه نزنند و یا اینکه گیاهچه حاصل از آنها نابود شود و از بین برود.

قیمت درب کارخانه کیسه های کود پلت مرغی

نحوه خرید اینترنتی کیسه های کود پلت مرغی

برای خرید این محصول کافیست تلفن خود را بردارید و با شماره های موجود در زیر صفحه تماس گرفته و محصول خود را به قیمت تولید و در بسته بندی های مناسب و کیفیت عالی درب منزل خود تحویل بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مصرف و مزایای کود پلت مرغی و قیمت کیسه های کود پلت مرغی به سایت فروش کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی مراجعه نمایید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود مرغی پلیت شده

خرید کود مرغی پلیت شده درجه یک

اگر شما هم از جمله کشاورزان و فروشندگان کود مرغی پلیت شده هستید و به …

Call Now Buttonتماس بگیرید