خانه / کود پلیت مرغی / قیمت بهترین کود پلت مرغی بردو

قیمت بهترین کود پلت مرغی بردو

یکی از بهترین کودهای ارگانیک حیوانی که برای کشاورزی استفاده می شود، کود پلت مرغی است و ما می توانیم انواع و اقسام نمونه های این محصول را در بازار مشاهده کنیم که یکی از بهترین برندهای آن پلت مرغی بردو می باشد. تمامی مواد آن ارگانیک بوده و دارای NPK طبیعی و گوگرد میکرونیزه هستند که تولید کارخانه پردیس کود در شرق کشور می باشد. خوشبختانه قیمت کود پلت مرغی بردو در بازار کشورمان بسیار مناسب است و می توان با صرف هزینه ای نه چندان زیاد آن را تهیه نمود و از کیفیت برتر آن برخوردار شد.

کود پلت مرغی چه ویژگی های دارد؟

یکی از مهمترین اموری که کشاورزان برای بهره برداری هر چه بیشتر از محصولات خویش باید انجام دهند، کود دهی به موقع و استفاده صحیح آن است.
اگر بخواهیم به یکی از کاربردی ترین و در عین حال قدیمی ترین کودهای حیوانی ارگانیک که در بازار کشورمان وجود دارد و کشاورزان سالهای بسیار زیادی است که از آن استفاده می نمایند اشاره کنیم، مطمئناً از کود مرغی نام خواهیم برد.

و اما در این قسمت به برخی از مهمترین ویژگی هایی که این کود بی نظیر دارا می باشد اشاره می کنیم:

  • دارای انپی کای طبیعی بوده که باعث بالا رفتن کیفیت انواع میوه ها و محصولات کشاورزی میگردد.
  • کود پلت مرغی بردو دارای ۵ درصد گوگرد میکرونیزه پودری با خلوص ۹۹ درصد است.
  • کود پلت مرغی دارای اندازه های مختلفی است که به راحتی میتوان از آن استفاده نمود.
  • با استفاده از این کود می توان به دلیل داشتن گوگرد می توانید تمامی قارچ ها و باکتری ها و غیره را از بین برد و فضا را برای رشد محصولات کشاورزی باز کرد.
  • با استفاده از کود پلت مرغی می توان بستر بسیار عالی را در طول فصل برای حاصلخیزی هرچه بهتر خاک فراهم آورد.
کود پلت مرغی بردو تولید شرکت پردیس کود یکی از بهترین نوع کود ارگانیک حیوانی به دلیل خالص بودن و نداشتن مواد اضافه همچون کود گاو، گوسفندی، پهن و فاضلات انسانی و … است.

مرکز پخش کود پلت مرغی کجاست؟

مجموعه اینترنتی که در حال حاضر مشاهده می کنید یکی از بزرگترین مراکز پخش کود پلت مرغی در کشورمان ایران می باشد و نوع خالص و باکیفیت این محصول را با قیمت مناسب به خریداران ارائه می نماید.

کود پلت مرغی باعث افزایش کیفیت محصولات کشاورزی و کیفیت هرچه بهتر خاک میگردد زیرا این کود فرآوره شده و به صورت کاملا غنی شده و بهداشتی به بازار عرضه میگردد. از نظر مصرف این کود بسیار مقرون به صرفه است که با استفاده از این کود می توان نیاز کودی سه ماده مغذی مانند نیتروژن، پتاسیم، و فسفر خاک رو تامین نمود.
شایان ذکر است که این نوع کودهای پلت مرغی در مدل های مختلفی در کارخانه تولید می شود که کشاورزان می توانند بر مبنای نیاز خود یکی از این نمونه ها را خریداری کرده و از کارایی آن برخوردار شوند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

گوگرد بنتونیت دار گرانوله

خرید گوگرد بنتونیت دار گرانوله ۷۵درصد

گوگرد بنتونیت دار ۷۵% که حاوی ۷۵% گوگرد و ۲۵% بنتونیت می باشد که برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید