خانه / کود پلیت مرغی / فروش کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی

فروش کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی

فروش کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی به صورت بسته ای از کارخانه ما قابل دسترسی است.فقط کافیست بصورت آنلاین کود مورد نظر خود را سفارش دهید.کود مرغی پلیت شده یک نوع کود کامل و مغذی برای خاک میباشد.قیمت کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی با توجه به نوع فرآوری شده و نوع کود مرغی و بسته بندی آن متفاوت است.

کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی شرکت ایرانیان کود ۱۰۰% کود مرغی بوده و عاری از هرگونه کمپوست های حیوانی و شیمیایی دیگر می باشد که باعث حاصلخیزی خاک شده و بهترین نوع کود در بین انواع کودها بوده که برای سبزیجات بیشترین استفاده را دارد.

خرید اینترنتی انواع کود کشاورزی

تعریف کود مرغی

به رسوبات فسفاته به جا مانده از ادرار و مدفوع مرغ گفته میشود که دارای فسفر و نیتروژن بالایی میباشد که برای خاک بسیار قوی است.

این کود دارای عناصری همانند:

  • آمونیاک
  • اسید اگزالیک
  • اسید کربنیک
  • اسید اوریک
  • اسید فسفریک

میباشد.به این دلیل استفاده از کودهای مرغی بین کشاورزان و باغداران رایج تر میباشد.

کود مرغی پلیت شده

کود مرغی خام را با استفاده از دستگاه خشک کن کاملا خشک نموده و در روند تولید آن را به شکل کاملا فشرده و استوانه های شکل و گرانوله در می آورند.که طی این فرآیند تمام سموم و باکتری و میکروب های کود خام از بین میرود و تبدیل به یک کود غنی شده و مغذی و مفید برای خاک میشود.

بعضی اوقات برای بهتر شدن کیفیت کود پلیت مرغی به آن کودهای شیمیایی مانند گوگرد، اوره و NPK اضافه میکنند که بازده رشد گیاه را بیشتر میکند.

در نهایت کود مرغی پلیت شده را در بسته بندی های ۲۵ کیلویی ریخته و به بازار فروش عرضه میکنند.وظیفه اصلی کود پلیت شده مرغی اصلاح فعالیت های بیولوژیکی و خواص شیمیایی خاک و زهکشی بهتر خاک میباشد.که در این میان کود پلیت مرغی پرفروش ترین و پرکاربردترین کود مرغی در بین کشاورزان و باغداران میباشد.کود گرانوله مااند کود پلیت مرغی میباشد و تنها تفاوت آنها شکل ظاهری آنها میباشد.

فروش کود پلیت مرغی

زمان و مصرف کود مرغی پلیت شده

فصل پاییز بهترین زمان برای استفاده از کود پلیت مرغی غنی شده جهت آزاد گشتن مواد و عناصر مهم غذایی کود میباشد.که فصل زمستان نیز در کنار فصل پاییز زمان مناسبی برای استفاده از کود پلیت مرغی میباشد.اما باید  توجه داشت استفاده از کود مرغی در خاکهای سبک که درصد شن از رس و مواد آلی بیشتر است در فصل پاییز توصیه نمیشود.

فروش کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی

جهت خرید بهترین کود پلیت مرغی با بهترین قیمت روز با ما در تماس باشید.فروش کود مرغی پلیت شده ۲۵ کیلویی به صورت عمده و اینترنتی ویژه عزیزانی که در شهرستان میباشند.

خرید عمده به صورت اینترنتی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت و قیمت.

فروش کود مرغی پلیت شده

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود مرغی پلیت شده

خرید کود مرغی پلیت شده درجه یک

اگر شما هم از جمله کشاورزان و فروشندگان کود مرغی پلیت شده هستید و به …

Call Now Buttonتماس بگیرید