خانه / کود سولفات آمونیوم / فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم کریستالی

فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم کریستالی

فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم کریستالی فقط و فقط از طریق تماس با مجموعه ما، شرکت ایرانیان کود بهترین و با کیفیت ترین کود شیمیایی سولفات آمونیوم را به بازار عرضه میکند.

کود شیمیایی سولفات آمونیوم یکی از ضروری ترین عناصر برای رشد و نمو گیاهان و درختان می باشد.آمونیوم سولفات یک نمک معدنی با کاربردهای زیاد در بخش کشاورزی و صنعتی می باشد.

مهمترین کاربرد این کود به عنوان کود ازته کشاورزی می باشد.این کود برای اصلاح و کاهش PH خاک های قلیایی استفاده میشود که باعث بهبود کیفیت محصولات کشاورزی خواهد شد.

شرکت ایرانیان کود

کود شیمیایی سولفات آمونیوم و آنچه باید در مورد آن بدانید:

کود سولفات آمونیوم شمال ۲۱ درصد آمونیوم و ۲۴ درصد سولفور میباشد که همان ازت و گوگرد محلول میباشند.مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه این کود اسید سولفوریک و آمونیاک میباشند.

کودهای مختلفی برای کشاورزی جهت رشد و نمو گیاهان استفاده میشود که از جمله مهمترین آنها کودهای ازته و اوره میباشد.اوره دارای درصد بالایی از ازت نسبت به سایر کودها میباشد که این ازت از جمله ضروری ترین عنصر برای رشد گیاه میباشد.

اما به علت خاصیت قلیایی ازت بکارگیری بیش از حد آن باعث بروز مشکلاتی در خاک و آب های زیرزمینی میشود.بیشتر خاک های کشاورزی در ایران خاصیت قلیایی داشته و استفاده تنهایی از اوره باعث ایجاد مشکلاتی در محصولات میشود.

فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم
کود شیمیایی سولفات آمونیوم
مزیت کود سولفات آمونیوم:

کود سولفات آمونیوم علاوه بر خاصیت اصلاح کنندگی خاک جذب گیاه میشود که علاوه بر تامین عناصر مورد نیاز گیاه همانند ازت از قلیایی شدن بیش از حد خاک جلوگیری کرده و مزیت هایی برای محصولات نیز به دنبال دارد.

کود سولفات آمونیوم نسبت به سایر کودهای دیگر کمتر با آب شسته میشود و هدر رفت کمتری دارد،درنتیجه آلودگی آن برای آبهای زیرزمینی نیز کمتر است.

مصارف مختلف سولفات آمونیوم

 • تولید انواع مختلف کود کشاورزی
 • مصرف در تصفیه فاضلاب و آب
 • مصرف در زمین های کشاورزی و باغداری
 • مصرف در تهیه پودر آتش نشانی
 • مصرف به عنوان بهبود دهنده خمیر نان
 • مصرف در صنعت چرم
 • مصرف در مبارزه با بیماری های کوکسیدوزدر دامداری و مرغداری
 • مصرف به عنوان ماده کمکی رنگ های اسیدی
 • مصرف در نساجی به عنوان تصفیه کننده آب
 • مصرف به عنوان افزودنی در حمام آبکاری
 • مصرف در نساجی به عنوان یکنواخت کننده در رنگرزی با رنگزاهای مختلف

فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم

شرکت ایرانیان کود در نظر دارد ضمن دریافت سفارش های خریداران به صورت آنلاین و شبانه روزی از طریق همین وب سایت،بهترین کود سولفات آمونیوم مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و عالی ترین کیفیت تامین کند و در سریع ترین زمان ممکن سفارش ها را توسط سیستم حمل و نقل مطمئن و ارزان به مشتریان تحویل دهد.

برای اصلاعات بیشتر در مورد فروش کود شیمیایی سولفات آمونیوم به سایت عرضه مستقیم کود سولفات آمونیوم کریستالی مراجعه نمایید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود سولفات آمونیوم درجه یک

بازار خرید کود سولفات آمونیوم درجه یک

کود سولفات آمونیوم درجه یک | استفاده از کود به عنوان تغذیه از زمانهای دور برای …

Call Now Buttonتماس بگیرید