خانه / کود کلرید پتاسیم / فروش آنلاین کود کلرور پتاس صورتی

فروش آنلاین کود کلرور پتاس صورتی

فروش آنلاین کود کلرور پتاس صورتی از شرکت پردیس کود قابل اعتماد ترین شرکت که میتوانید انواع کودهای کشاورزی را از طریق سایت ایرانیان کود خریداری نمایید.

کود کلرور پتاس بهترین کود شیمیایی جهت رشد بهتر گیاهان معرفی شده است.این کود دارای عنصر پتاسیم میباشد که فرآیندهای فیزیولوژیک گیاه را هدایت میکند.

اگر به گیاه به مقدار کافی پتاسیم نرسد در مقابل آفات،بیماریها و همچنین خشکسالی مقاومت ندارند و همچنین فرآیندهای سلولی مثل فتوسنتز،تنفس سلولی،تعریق و تبخیر دچار اختلال میشوند.

فروش آنلاین کود شیمیایی کلرور پتاس صورتی

کود کلرور پتاس

اصطلاح پتاس به گروهی از مواد معدنی وشیمیایی پتاسیم اطلاق میشود. کلرور پتاس یک نیروی مسلط در بازار جهانی پتاس است. مقادیر بالای پتاسیم در خاک به مقاوت گیاهان در مقابل شرایط استرس زا کمک میکند.

پتاسیم در باغداری و کشاورزی بسیار مهم است. به عنوان ماده تشکیل دهنده کودهای مصنوعی محسوب میشود که باعث افزایش عملکرد محصول و تولید محصول غنی از نشاسته و پروتئین میشود.

این ماده بعد از نیتروژن بسیار مهم است زیرا ماده مغذی مورد نیاز گیاهان است. پتاسیم با تنظیم باز و بسته شدن روزنه ها و تنظیم جذب کربن دی اکسید باعث افزایش فنوسنتز گیاه میشود.

کودهای پتاس در انواع ترکیبات گوناگون به بازار معرفی شده اند.وجه مشترک همه ی این کودها به خاطر عنصر ارزشمند پتاسیم است. عنصر پتاسیم با عنصر کلر در ترکیب شیمیایی یک نوع از کود پتاسه به نام پتاسیم کلرور همراه شده است.

کود کلرور پتاس به دلیل خاصیت قارچ کشی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. در نبود پتاسیم برگها کوچکتر میشوند همچنین ساقه های انتهایی خشک میشوند.

با وجود این کود گیاه پربازده تر و محصولات بهتری به دست می آید.این کود تولید نشاسته،قند و ویتامین ها را افزایش میدهد.با این کود گیاه مقاومت فیزیکی بیشتری پیدا میکند در نتیجه انبارداری محصولات راحت تر میشود.

کود کلرور پتاس

فروش آنلاین کود کلرور پتاس

فروش آنلاین کود کلرور پتاس از طریق مجموعه پردیس کود با قیمتی ارزان و بهینه و کیفیتی عالی عنصر پتاسیم یکی از عناصر ضروری برای رشد بهتر گیاه و افزایش فتنوسنتز و باروری بهتر محصولات زراعی میباشد. به مجموعه پردیس کود اعتماد کنید و همین حالا با شماره های زیر تماس بگیرید.

علاوه بر این شما میتوانید برای اطلاع بیشتر از مزایا، قیمت و همچنین نحوه مصرف کود شیمیایی کلرور پتاس و روش های مصرف آن از سایت توزیع کود شیمیایی کلرور پتاس با قیمت ارزان دیدن فرمایید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کلرور پتاسیم

شرکت وارداتی کود کلرور پتاسیم صورتی

کلرور پتاسیم محصولی بسیار کاربردی است که در خارج از ایران توسط شرکت تولیدی معتبر …

Call Now Buttonتماس بگیرید