خانه / کود کلرید پتاسیم / فروشندگان کلرور پتاس وارداتی ازبکستان

فروشندگان کلرور پتاس وارداتی ازبکستان

آیا شما هم نمیدانید به کدام یک از فروشندگان کلرور پتاس اعتماد کنید؟ آیا شما هم در انتخاب بهترین فروشندگان کلرور پتاس به مشکل برخوردید؟ آیا ازدیاد فروشندگان این کود باعث سردرگمی شما گشته است؟

دیگر نگران نباشید، ما در ادامه این مطلب بهترین فروشندگان کلرور پتاس و همچنین بهترین نوع کود شیمیایی با عنوان کلرور پتاس را به شما معرفی خواهیم کرد.

یقینا شما با خرید انواع کودهای این شرکت به افزایش کیفی و کمی محصولات کشاورزی خود کمک شایانی خواهید کرد.

کلرور پتاس وارداتی ازبکستان

کلرور پتاس یک ترکیب شیمیایی شامل پتاسیم و کلر است که در حالت عادی و خالص بی رنگ و شیشه ای و شبیه کریستال میباشید و ساختار بلوری دارد. از زمان های قدیم به این ترکیب پتاس نیز میگویند.

پتاس متفاوت است و رنگ آن قرمز یا صورتی میباشد البته به رنگ سفید نیز مشاهده شده است.

کاربرد اصلی این ترکیب به عنوان کود است.اگرچه این کود در پزشکی نیز استفاده فراوان دارد در صنایع مختلف دیگر شامل صنایع غذایی و جایگزین به عنوان سدیم کلراید خوراکی یا همان نمک نیز استفاده میشود.

ترکیب شیمیایی پتاسیم کلراید در عملیاتی نظیر حفاری نفت و گاز طبیعی نیز استفاده میشود و همچنین به عنوان سدیم کلراید خوراکی در واحدهای نرم کننده آب خانگی مصرف میشود.

کلرور پتاس یکی از مهم ترین نمک های پتاسیم دار است که بیشترین استفاده را در بین انواع نمک های پتاسیم دار دارد.

فروشندگان کلرور پتاس

همچنین کلرور پتاس در تولید پتاسیم هیدروکسید و فلز پتاسیم،ت ولید صابون و شوینده ها، تولید رنگ ها، در صنایع شیشه و سرامیک، تولید نیترات پتاسیم و یخ زدایی از سطح خیابان و نیز جاده ها استفاده میشود.

البته ناگفته نماند که کلرور پتاس با خلوص بالا در صنایع غذایی و دارویی و تولید مواد خوراکی به مصرف میرسد.

هزینه تولید کودهای پتاسیمی به مراتب کمتر از کودهای فسفاتی و ازتی می باشد.وقتی که خاک نتواند پتاسیم مورد نیاز گیاهان را تامین کند کشاورزان از مقدار مناسبی کود کلرورپتاس برای تامین این کمبود پتاسیم استفاده میکنند.

نحوه مصرف این کود به صورت پخش سطحی قبل کاشت و یا به صورت ردیفی کنار بذر می باشد.این کود حلالیت بالایی دارد پس میتوان به عنوان کود آبیاری و محلول پاشی در فصل رشد گیاهان از آن استفاده کرد.

برای اطلاعا بیشتر در این مورد از سایت فروشنده کلرور پتاس ازبک صورتی در ایران دیدن فرمایید.

فروشندگان کلرور پتاس

به دلیل تعدد فروشندگان کلرور پتاس در ایران همواره کشاورزان و خریداران به دنبال بهترین نوع کود کلرور پتاس بوده اند. در این میان ما شرکت پردیس کود را به شما معرفی میکنیم.

شرکت پردیس کود با دارا بودن سابقه درخشان و همچنین کیفیت بالا محصولات خود با قیمت مناسب همواره محصولات خود را به خریداران عزیز عرضه نموده و توجه خریداران را تا حد زیادی به خود جلب کرده است.

شرکت پردیس کود به واردات مستقیم انواع کود کشاورزی از ازبکستان توانسته رضایت مشتریان خود را کسب نماید. اگر شما هم قصد خرید کلرید پتاسیم ازبک را بدون واسطه از وارد کننده را دارید با ما در ارتباط باشید.

 
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کلرور پتاسیم

شرکت وارداتی کود کلرور پتاسیم صورتی

کلرور پتاسیم محصولی بسیار کاربردی است که در خارج از ایران توسط شرکت تولیدی معتبر …

Call Now Buttonتماس بگیرید