خانه / کود کلرید پتاسیم / عرضه مستقیم کلروپتاس صورتی وارداتی

عرضه مستقیم کلروپتاس صورتی وارداتی

عرضه مستقیم کلروپتاس صورتی وارداتی به صورت مستقیم تحویل کف واگن بدون واسطه با قیمت کاملا رقابتی.

شما همچنین میتوانید انواع کودهای شیمیایی و طبیعی را در سایت ایرانیان کود مشاهده کنید. کود کلروپتاس به علت دارا بودن عنصر پتاسیم که برای رشد و نمو کامل گیاهان ضروری میباشد، در زمره ی مهم ترین کودهای شیمیایی قرار گرفته است.

در ادامه مطلب در مورد کود کلرو پتاس، کلرو پتاس صورتی و مزایا و نحوه و میزان مصرف آن بیشتر به صحبت خواهیم پرداخت، همکاران ما نیزدر این مورد پاسخگوی سوالات شما خریداران محترم میباشند.

معرفی کلروپتاس صورتی

فرمول شیمیایی این ماده KOH میباشد که به آن پتاسیم هیدراته یا پتاس کاستیک نیز گفته میشود که از نظر ترمودینامیکی بسیار پایدار میباشد.

کلروپتاس به شکل پودر، دانه ای، گلوله ای و مایع به فروش میرسد و در صنایع مختلفی به کار برده میشود که در ادامه به بحث در مورد آنها خواهیم پرداخت.

کود کلروپتاس منبع مهم و اصلی تامین پتاسیم گیاهان میباشد. عنصر پتاسیم بسیاری از فرایندهای فیزیولوژیک و طبیعی گیاهان را هدایت میکند. فرآیندهایی همچون فتوسنتز، تنفس سلول ها، تعریق و تبخیر از جمله فرآیندهای مهم گیاهان میباشد که به کمک پتاسیم انجام میگیرد.

در نبود پتاسیم گیاهان مقاوت خود را به خشکسالی، آفات گیاهی و علف های هرز و بیماری ها از دست خواهند داد و بیشتر در معرض نابودی قرار خواهند گرفت، یعنی به گونه ای که استحکام خود را از دست میدهند.

عنصر پتاسیم در گیاهان نقش های فراوان و مهمی دارد که از جمله ی آنها میتوان به فعال کردن آنزیم های گیاهان، انتقال مواد غذایی در گیاهان، استفاده موثر از آب، مبارزه با استرس در گیاهان اشاره کرد.

کودها مواد غذایی گیاهان میباشند وعناصر موجود در آن مثل: نیتروژن، فسفر و پتاسیم

کلروپتاس صورتی

کاربرد کلرو پتاس صورتی

کلروپتاس در صنایع غذایی به عنوان عامل تنظیم PH،به عنوان الکترولیت در باتری ها،در کودهای شیمیایی موجود در بازار، در تولید صابون مایع و جامد و بعضی از شوینده های دیگر در بازار و در تصفیه نفت به کار میرود.

این کود باعث افزایش مقدار نشاسته و پروتئین در گیاهان میشود.پتاسیم سلولز تولید میکند که از خم شدن ساقه جلوگیری میکند.

کلرو پتاس به انتقال شکر و نشاسته در گیاهان کمک میکند.

عرضه مسقیم کلروپتاس صورتی وارداتی

عرضه مستقیم کلروپتاس وارداتی

عرضه مستقیم کود شیمیایی کلروپتاس وارداتی صورتی به قیمت کارخانه در سایت ایرانیان کود شما خریداران و کشاورزان محترم میتوانید جهت خرید کود شیمیایی کلروپتاس صورتی وارداتی با شماره تلفن های موجود در زیر متن تماس گرفته و محصول خود را چه به صورت عمده و خرده سفارش داده و آن را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کلرور پتاسیم

شرکت وارداتی کود کلرور پتاسیم صورتی

کلرور پتاسیم محصولی بسیار کاربردی است که در خارج از ایران توسط شرکت تولیدی معتبر …

Call Now Buttonتماس بگیرید