خانه / کود پلیت مرغی / خرید کود مرغ پلیت شده در تناژ بالا

خرید کود مرغ پلیت شده در تناژ بالا

خرید کود مرغ پلیت شده در تناژ بالا امروزه در ایران بسیار رونق یافته به طوری که عرصه رقابت برای فروشندگان به طور شگفتی سخت گشته و سایت ها و شرکت های مختلف و فراوانی برای تولید کودهای مرغی بخصوص از نوع پلیت شده به وجود آمده است.

در این میان شرکت ایرانیان کود توانسته با تولید با کیفیت و قیمت مناسب طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد و همچنین میزان رضایت خریداران و کشاورزان را افزایش داده است.

خرید کود مرغ پلیت شده در تناژ بالا

کود مرغ پلیت شده

کود مرغی به دلیل داشتن عناصر غذایی مفید برای خاک نسبت به کودهای شیمیایی مصرف بالاتری داشته و برای تولید و بهره وری بیشتر محصولات کاربرد بیشتری داشته است.

کود مرغی خام به دلیل داشتن آمونیاک و بیماری های دیگر به طور وسیع مورد استفاده قرار نمیگیرد.برای از بین بردن آمونیاک و سایر باکتری های کود مرغی خام آن را با استفاده از دستگاه های خشک کن کاملا خشک کرده و با اضافه کردن کودهای شیمیایی همانند اوره و گوگرد آن را غنی سازی کرده و سپس آن را فشرده کرده و به شکل استوانه ای و گرانوله در آورده و آن را در بسته بندی های ۲۵ کیلوییی و یا در تناژ بالا به صورع عمده و خرده به بازار عرضه میکنند.

کود مرغ پلیت شده را چگونه مصرف کنیم؟

بهترین روش استفاده از کود مرغی پلیت شده روش چالکود می باشد که در فصل پاییز و زمستان توصیه می شود.

تعداد چاله ها به سن و نوع درخت و وضعیت خاک بستگی دارد.در درختان بیشتر از ۱۰ سال تعداد ۲ تا ۴ چاله اطراف درخت کافیست.عمق چاله ها معمولا ۳۰ تا ۵۰ سانتی متر است.

در باغات پر تراکم بهترین روش استفاده از کود حفر کانال کود می باشد.چاله ها را با کود مرغی پلیت شده پر کرده و با لگد تا حدی آن را فشرده میکنیم.بلافاصله چاله های کود آبیاری شود.

روش استفاده از کود مرغ پلیت شده

خرید کود مرغ پلیت شده در تناژ بالا

خرید کود مرغ پلیت شده بدون واسطه از کارخانه میتوانید از طریق اینترنت ارتباط برقرار نمایید.

شما میتوانید کلیه کودهای کشاورزی را با یک تماس تلفنی سفارش داده و در شهر مورد نظر خود دریافت کنید.

شما میتوانید با ارتباط با این مجموعه کود مرغی پلیت شده را به صورت عمده و در تناژ بالا از شرکت ما خریداری نمایید. خرید کود مرغ پلیت شده از این سایت یک خرید تضمینی است در کمترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و قیمت مناسب.برای اطلاع بیشتر از قیمت های کود پلیت شده به سایت قیمت کود مرغی پلیتی غنی شده کارخانه مراجعه نمایید.

پس فرصت را از دست ندهید و همین الان از طریق پل های ارتباطی زیر با مجموعه ما در تماس باشید.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود مرغی پلیت شده

خرید کود مرغی پلیت شده درجه یک

اگر شما هم از جمله کشاورزان و فروشندگان کود مرغی پلیت شده هستید و به …

Call Now Buttonتماس بگیرید