خانه / کود پلیت مرغی / خرید پلت مرغی با بهترین قیمت

خرید پلت مرغی با بهترین قیمت

آیا شما هم به دنبال خرید پلت مرغی با بهترین قیمت هستید؟آیا از قیمت های سر به فلک کشیده کودها و پلت های مرغی خسته شده اید؟آیا شما هم به دنبال بهترین کیفیت پلت مرغی با کمترین قیمت هستید؟

ما در این راستا جهت رفاه و آسایش حال مشتریان کارخانه ایرانیان کود را از سالها پیش راه اندازی کرده ایم، که در این میان به تولید انواع کودهای حیوانی و شیمیایی پرداخته و همواره به دنبال تولید محصول با کیفیت و عرضه آن با قیمت مناسب بوده است.

شرکت ایرانیان کود از جمله شرکت های معتبر و موفق در حوزه تولید انواع کود می باشد که ما به شما جهت خرید کودهای خود پیشنهاد میکنیم.

پلت مرغی و مزایای آن

پلت مرغی یک کود کامل و فرآوری شده میباشد که ۸۰ درصد آن کود مرغی میباشد و با کود NPK ترکیب گشته است و از این کود برای تقویت خاک استفاده میشود.

کودهای مرغی به علت تولید در حجم زیاد و آلودگی زیست محیطی در مورد مصرف کودهای مرغی مورد پژوهش و تحقیقات فراوان قرار گرفته اند.

حال نتایج این پژوهش و تحقیقات مشخص نموده است که اگر از کودهای مرغی به درستی و به طور صحیح استفاده شود میتوان در کشاورزی برای بهره برداری بیشتر از محصولات از آن استفاده کرد و مصارف با ارزشی دارد.

پلت مرغی فرآوری شده یک کود ارگانیک محسوب میباشد که به علت دارا بودن مواد مغذی همانند نیتروژن و سایر عناصر ارجحیت بیشتری نسبت به سایر کودهای مرغی دارد.نتایج حاصل از تحقیقات بر روی محصولاتی که برای باروری آنها از کود پلت مرغی استفاده شده نشان داده است که به علت کاهش آب شویی املاح این کود از خاک و آزاد و فعال شدن تدریجی مواد موجود در آن باعث کاهش ۵۰ درصدی مصرف کودهای نیتروژن گشته است.

تحقیقات نشان داده است که کود مرغی اگر دارای ۵۰ درصد آب باشد هر تن از این کود شامل ۴۲ کیلو گرم عناصر آهک و منیزیم،۲۵ کیلوگرم فسفر،۲۰ کیلوگرم ازت و ۱۳ کیلوگرم پتاسیم میباشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کود پلت مرغی و مزایا ی استفاده از این کود به سایت خرید آنلاین انواع پلت مرغی از سایت کارخانه مراجعه کنید.

خرید پلت مرغی با بهترین قیمت
پلت مرغی با بهترین قیمت

خرید پلت مرغی

با وجود این همه مزایا و صرفه جویی اقتصادی حتما شما هم تا به حال به خرید این کود ترغیب گشته اید.پس درنگ نکنید و همین حالا با شماره های موجود در زیر این متن تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

خرید پلت مرغی
جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
سمیه براکوئي
راه هاي ارتباطي:
کارشناس فروش: 09159294078
آدرس کانال: pardiskood@
پست الکترونيکي: pardiskood@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کود مرغی پلیت شده

خرید کود مرغی پلیت شده درجه یک

اگر شما هم از جمله کشاورزان و فروشندگان کود مرغی پلیت شده هستید و به …

Call Now Buttonتماس بگیرید